fbpx
WYCEŃ PROJEKT
 
 
Plama

Centrum Edukacji Potest

Plama Centrum Edukacji Potest

Prace

Centrum Edukacji Nauczycieli Potest jest akredytowaną placówką doskonalenia nauczycieli, która oferuje profesjonalne webinaria oraz szkolenia stacjonarne, nowoczesne narzędzia, praktyczne rozwiązania, materiały szkoleniowe oraz doradztwo dla szkół, nauczycieli i rodziców. 

Naszym zadaniem było stworzenie serwisu internetowego, za pomocą którego będzie możliwy w łatwy sposób zakup usług oferowanych przez naszego klienta.

 

Efekty

Stworzyliśmy indywidualny sklep internetowy, który różnicuje ofertę w zależności od typu klienta (np. klient instytucjonalny). Za pomocą Potestu możemy dokonać zakupu interesującego nas szkolenia. Po poprawnym przejściu przez proces płatności potem system wygeneruje indywidualny dostęp do danego szkolenia. Po ukończonym kursie system wystawia certyfikowane zaświadczenie potwierdzające udział danego uczestnika. 

Dzięki integracji z zewnętrznymi systemami takimi jak fakturowo.pl nasz klient w jednym miejscu w pełni zarządza procesem szkoleniowym. System dodatkowo umożliwia generowanie wszelkich raportów księgowych.

Krzysztof Krupa / Prezes Zarządu Potest Sp. z o.o.

Pełen profesjonalizm, szybkość działania, wysoka jakość a do tego świetny kontakt! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Akanzą. Serwis internetowy, który został dla nas stworzony spełniła nasze oczekiwania w w 110%. 

Z pełną odpowiedzialnością polecamy usługi tej firmy!

Krzysztof Krupa / Prezes Zarządu Potest Sp. z o.o.

Zastosowane technologie