fbpx
WYCEŃ PROJEKT
 
 
Plama

Centrum Szkoleń i Innowacji

Plama Centrum Szkoleń i Innowacji

Prace

Naszym zadaniem było wykonanie projektu oraz stworzenie nowej wersji strony internetowej dla firmy  „Centrum Szkoleń i Innowacji”. Firma zajmuje się przeprowadzaniem szkoleń na terenie całego kraju. Jednym z zadań było wykonanie funkcji tworzenia interaktywnych formularzy niezbędnych przy zapisach na szkolenia. Prace dotyczyły również dostosowania witryny do urządzeń mobilnych.

 

Efekty

Serwis jest przejrzysty, czytelny oraz prosty w obsłudze. Użytkownik ma dostęp do oferty firmy, m.in. Do listy szkoleń, których może być uczestnikiem, wynajmu sal szkoleniowych czy innych usług rozwojowych. Strona internetowa zawiera również informacje o projektach UE, które realizuje firma. Strona została w pełni dostosowana do ekranów urządzeń mobilnych.

Prezes Zarządu / Centrum Szkoleń i Innowacji Sp. z o.o.

Akanza to ludzie z pasją, w pełni zaangażowani w to co robią. Strona zaprojektowana dla naszej firmy niewątpliwie wyróżnia się na tle innych, jest czytelna, atrakcyjna graficznie i funkcjonalna.

Jesteśmy zadowoleni nie tylko z produktu finalnego, ale także z przebiegu procesu tworzenia nowej strony i obecnej obsługi – w każdej chwili mogliśmy i możemy liczyć na pomoc w rozwiązywaniu ewentualnych problemów.

Z pełną odpowiedzialnością polecamy usługi firmy Akanza i nie możemy się doczekać kolejnych wspólnych projektów.

Prezes Zarządu / Centrum Szkoleń i Innowacji Sp. z o.o.

Zastosowane technologie