fbpx
WYCEŃ PROJEKT
 
 
Plama

Football Challenge App

Plama Football Challenge App

Prace

Głównym celem projektu, było stworzenie narzędzia zastępującego długi proces umawiania się na wydarzenia piłkarskie drogą telefoniczną czy mailową, w celu jego uproszczenia i skrócenia.

Nasze prace nad projektem dotyczyły stworzenia aplikacji mobilnej na systemy Android i iOS w technologii React Native. Aplikacja posiada integrację z Facebookiem i Google Auth, co pozwala użytkownikom na utworzenie konta z użyciem zewnętrznych kont społecznościowych. Odpowiedzialni byliśmy również za stworzenie API, z którym aplikacja mobilna może się komunikować. Aplikacja posiada również integrację z systemem Firebase w celu wysyłania spersonalizowanych push notyfikacji.

 

Efekty

FCapp – Football Challenge App to aplikacja mobilna pozwalająca entuzjastom piłki nożnej, trenerom i fanom cieszyć się wspólną grą. Pozwala na odnajdowanie pobliskich drużyn i wydarzeń piłkarskich. Narzędzia filtrowania pomagają odnaleźć te najbardziej interesujące, a dzięki prostemu interfejsowi mamy możliwość umówić się na wspólny mecz czy turniej.

Rafał Warchoł / Prezes Zarządu FCAPP Sp. z o.o.

Firma AKANZA wywiązała się wzorowo z zawartej umowy. Profesjonalizm, zaangażowanie oraz elastyczność pozwoliły stworzyć produkt spełniający wszystkie nasze wymagania. AKANZA to firma świadoma, otwarta i chętna na współpracę.

Rafał Warchoł / Prezes Zarządu FCAPP Sp. z o.o.

Dostępne na

Zastosowane technologie