fbpx
WYCEŃ PROJEKT
 
 
Plama

iJunior

Plama iJunior

Prace

Prace deweloperskie nad projektem iJunior dotyczyły wykonania aplikacji webowej komunikującej się z aplikacją mobilną poprzez API. Aplikacja ta została napisana w języku PHP i postawiona na framework’u Laravel, który jest jednym z najlepszych frameworków na świecie. iJunior posiada również integrację z API platformy Przelewy24 obsługujących płatności online oraz SMSAPI do wysyłania wiadomości sms.

 

Efekty

iJunior pozwala właścicielom przedszkoli, żłobków, klubów dziecięcych zarządzać ich placówkami.  Aplikacja stara się ułatwić lub zautomatyzować takie procesy jak rekrutacja, zgłaszanie nieobecności czy płatności. Posiada również dużą gamę raportów oraz statystyk wspomagających prowadzenie placówek.  Dzięki integracji z aplikacją mobilną rodzice dostają bezpośrednio powiadomienia na nią oraz mogą zgłosić nieobecność dziecka, a za pomocą kodów QR przy wejściu do placówki zaznaczyć ich obecność. Dzięki temu obecności i do nich wgląd jest pod pełną kontrolą.

Marek Wołoszyn

Gdybym miał ponownie zdecydować komu powierzyć stworzenie aplikacji mobilnej i aplikacji www iJuniora na pewno była by to Akanza! Doświadczenie i otwartość na potrzeby klienta to Wasze największe atuty.

Marek Wołoszyn

Zastosowane technologie