fbpx
WYCEŃ PROJEKT
 
 
Plama

Intermed

Plama Intermed

Prace

Prace deweloperskie nad projektem Intermed dotyczyły wykonania aplikacji desktopowej, do której użyliśmy frameworka Laravel. Najważniejszymi częściami było stworzenie aplikacji, która synchronizuje się z bazą danych placówki poprzez API oraz stworzenie złożonego modułu wiadomości. Dodatkowo aplikacja wykorzystuje API Przelewy24 oraz SMSAPI.

 

Efekty

Dzięki aplikacji, pacjent oszczędza czas na rejestracji lub oczekiwaniu na wizytę, ponieważ w każdej chwili, może wybrać lekarza z placówki i stworzyć konsultację online. Pacjent może użyć powiadomień SMS lub E-mail, by jak najszybciej się dowiedzieć o odpowiedzi od lekarza. Wszystkie dane są synchronizowane z bazą placówki, więc wybierając się osobiście do placówki, lekarz ma wgląd również do konsultacji online.

Michał Bonczar

Firma Akanza, która stworzyła dla nas system Konsultacji Online to sztab niezwykle profesjonalnych, wykwalifikowanych ale przede wszystkim dbających o szczegóły programistów. Współpraca przebiegała bez zastrzeżeń – Panowie pracujący przy naszym projekcie przykładali się nawet do najdrobniejszych detali o których mało kto by pomyślał! Szybkie odpowiedzi, sensowne rozwiązania i całość wykonana bardzo estetycznie a zarazem funkcjonalnie. Serdecznie polecamy!

Michał Bonczar

Zastosowane technologie