Plama

Zakres obowiązków

  • tworzenie stron, serwisów, aplikacji internetowych opartych o frameworki PHP oraz autorskie rozwiązania
  • rozwijanie istniejącego oprogramowania
  • integracja zewnętrznych systemów informatycznych
  • wymiana doświadczeń wewnątrz zespołu i uczenie się nowych technologii oraz nowych metod programowania

Wymagania

  • praktyczna znajomość PHP 7 i Laravel Framework
  • przynajmniej 2 lata doświadczenia w programowaniu
  • kompetencje w pisaniu testów jednostkowych i integracyjnych
  • umiejętność tworzenia kodu zgodnego z dobrymi wzorcami i praktykami – SOLID
  • znajomość wzorców projektowych w praktyce
  • mile widziana znajomość DDD
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • pracę przy wymagających projektach łączących różny zakres technologii
  • doświadczenie w międzynarodowych projektach
  • pracę w zgranym zespole
  • możliwość rozwoju
  • szkolenia
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania

.pdf lub .doc