Plama

Zakres obowiązków

  • udział w projektowaniu i tworzeniu nowych rozwiązań webowych
  • podnoszenie kwalifikacji kolegów z zespołu
  • utrzymywanie oraz rozwój front-endu wykorzystując między innymi React
  • projektowanie i rozwój warstwy UI wytwarzanych produktów
  • realizacja prototypów rozwiązań
  • implementacja rozwiązań warstw backend-end

Wymagania

  • udokumentowane komercyjne doświadczenie w budowaniu aplikacji webowych
  • perfekcyjna znajomość React, Node, JavaScript, TypeScript, Redux
  • znajomość przynajmniej jednego preprocesora CSS (SASS / LESS)
  • znajomość webpack / gulp
  • podstawy automatyzacji zadań
  • dobre umiejętności komunikacyjne pozwalające na nawiązywanie kontaktów z kolegami z zespołu oraz pielęgnowanie pozytywnych relacji z klientami
  • swobodny język angielski
  • zdrowe przywiązanie do agile

Mile widziane

  • znajomość przynajmniej jednego frameworka Node.js (Express / Nest / Koa / Hapi / inne)
  • umiejętność pisania testów jednostkowych i end-to-end

Oferujemy

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • pracę przy wymagających projektach łączących różny zakres technologii
  • doświadczenie w międzynarodowych projektach
  • pracę w zgranym zespole
  • możliwość rozwoju
  • szkolenia
  • praca zdalna / w biurze / hybrydowa
  • umowę o pracę/ umowę B2B

.pdf lub .doc