Plama

Zakres obowiązków

  • wykonywanie testów manualnych
  • praktyczna znajomości procesów i zagadnień testowania oprogramowania
  • tworzenie przypadków testowych w oparciu o wymagania funkcjonalne i niefunkcjonalne
  • wykonywanie testów stabilności, wydajności UI/UX
  • testowanie części front- i back-end systemu
  • analiza uzyskanych wyników oraz raportowanie przebiegu testów
  • koordynowanie naprawy błędów oraz wykonywanie retestów
  • konfiguracja środowisk testowych
  • wparcie automatyzacji testów

Wymagania

  • znajomość technologii internetowych
  • znajomość technologii tworzenia aplikacji mobilnych
  • znajomość procesów wytwarzania oprogramowania
  • wiedza z zakresu UX
  • proaktywność w działaniu oraz otwartość na nowe wyzwania
  • dokładność oraz samodzielność w działaniu
  • zdolność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność za powierzone zadania

Oferujemy

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • pracę przy wymagających projektach łączących różny zakres technologii
  • doświadczenie w międzynarodowych projektach
  • pracę w zgranym zespole
  • możliwość rozwoju
  • szkolenia
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania

.pdf lub .doc