fbpx
WYCEŃ PROJEKT
 
 
Plama

E-kwiaty

Plama E-kwiaty

Prace

Naszym zadaniem było stworzenie aplikacji mobilnej w technologii React Native dla jednej z największych w Polsce poczt kwiatowych online. Dzięki zastosowaniu narzędzi Firebase, klient ma możliwość wysyłania do użytkowników aplikacji spersonalizowanych push notyfikacji. Wdrożyliśmy również integrację z Facebookiem i Google Auth, co pozwala użytkownikom na utworzenie konta z użyciem zewnętrznych kont społecznościowych.

 

Efekty

Aplikacja mobilna E-kwiaty jest dostępna systemy Android i iOS. Jej główną funkcją jest dostęp do oferty kwiaciarni i możliwość zakupu kwiatów, prezentów i upominków, które mogą być dostarczone w każde miejsce w Polsce i dużej części świata. Stan realizacji każdego naszego zamówienia możemy śledzić na bieżąco, mamy też dostęp do przejrzenia archiwalnych zamówień. Oprócz tego, aplikacja posiada informacje o promocjach oraz funkcję przypominania o okazjach, np. urodzinach naszych znajomych. Dzięki prostemu i przejrzystemu interfejsowi, aplikacja jest estetyczna i prosta w obsłudze.

Jan Szykier

Zespół Akanzy zrealizował powierzone zadanie z należytą starannością, a dostarczone rozwiązanie cechuje wysoka funkcjonalność oraz bardzo dobra jakość wykonania.

Jan Szykier

Dostępne na

Zastosowane technologie