Plama
Autorska gra mobilna Akanzy

Akanza postanowiła “zawojować” mobilny rynek. Niedawno rozszerzyliśmy swoje kompetencje o tworzenie gier mobilnych. Nieśmiało wkraczamy do App Store oraz Google Play z naszą pierwszą autorską grą SuperMemoGame! W przygotowaniu czekają już kolejne projekty aplikacji mobilnych. 

Naszą motywacją do stworzenia SuperMemoGame był fakt postawienia pierwszych kroków w branży tworzenia oraz dystrybuowania gier mobilnych. Celem było stworzenie gry pamięciowej typu memo, która poprawia koncentrację, trenuje pamięć krótkotrwałą oraz poprawia umiejętność szybkiej identyfikacji różnic i podobieństw. Zadaniem gracza jest odrywanie kafelków, odwróconych obrazkami do dołu, następnie zebranie jak najszybciej wszystkich par. Gra skierowana jest do wszystkich grup wiekowych, a lokalny ranking pomaga śledzić postępy zainteresowanych. Trzy poziomy trudności zapewniają rozrywkę zarówno dla graczy szukających wyzwań, jak i tych mniej wymagających. Dzięki nastrojowej ścieżce dźwiękowej oraz szablonowi z indiańskim motywem gra jest przyjemna w odbiorze. Aktualnie SuperMemoGame dostępna jest w dwóch wersjach językowych (polski i angielski). 

Chcemy dalej rozwijać nasz software house, a projekt gry mobilnej SuperMemoGame jest dużym krokiem w tym kierunku. Serdecznie zachęcamy do zainstalowania oraz wypróbowania naszej aplikacji: 

Kategorie
Inne posty